VAROS 107 DVB-C/T/T2

VAROS 107 je namenski merilni instrument za montaže in servis v CATV mrežah. Velik zaslon TFT z visoko resolucijo, bakelitna tipkovnica, vgrajen DOCSIS 3.0 modem . Zelo pomembna je tudi inovativna tehnična rešitev – vgrajen je »upstream« generator za povratni pas.

Naprava simultano pošilja do 4 nosilce (CW ali PRBS). Poslane nosilce lahko potem analiziramo z AMA310 ali s Kronback X16/KWS. Meritev optične moči (prikazuje tudi OMI) nam omogoča optični vhod (SC/APC konektor)

VAROS 107 "STANDARD" konfiguracija

  • Merilni sprejemnik 5.7" colour TFT
  • Frekvenčno področje 5–862 MHz
  • RF meritev nivoja in slika za analogno TV, FM, povratni pasl
  • RF nivo/BER/MER/Packet Error meritve in konstelacijski diagram za DVB-C/-T/-T2
  • MPEG-4 decoder, 1 × CI/NIT evaluation
  • DVI out
  • Spektralni analizator s »TILT« funkcijo
  • DOCSIS Analyser (DOCSIS 3.0)
  • Upstream generator 5-65 MHz
  • EMI meritve
  • USB vmesnik za shranjevanje podatkov in merilna poročila
  • Li-Ion battery pack 7,2 V/6,6 Ah
  • Torba, transportni kovček, merilni kabel, usmernik in kabel,USB stick

 

 

VAROS 107 "WORKX" konfiguracija kot VAROS 107 "STANDARD" plus

  • S/N meritve za analogni signal
  • optični merilni modul (1310nm-1490nm-1550nm)

 

VAROS 107 "LEAD" konfiguracija kot VAROS 107 "WORKX" plus

  • CATV razširjena frekvenca 5–1.214 MHz
Povpraševanje
Vas zanima več?
Pošljite neobvezujoče povpraševanje.

Uporabite lahko kontakte spodaj, ali nam pišite preko obrazca.