Optična pasiva

Pigtaili, patch kabli, optični delilniki 1x-2..-3-, -4, -6- 8, 1xHU optični delilniki -16, -32 in 64 portni, WDM, CWDM, optični adapterji, opt. attenuatorji...

PLC splitters (SC/APC) - PLC optični delilniki (SC/APC)

  • Compact design
  • High Reliability
  • Customized packing andf configuration
  • Low insertion loss and low PDL
  • Wide wavelength (1260 nm – 1650 nm)
  • Operation temperature (-40°C to + 85°C)
  • Fulfil Telecordia GR-1209_CORE , GR-11221-CORE

 

Zahtevajte  različne variante tudi LC/APC in ostali konektorji!
Ask for different variants also LC/APC in ostali konektorji!

PLC spliters small format - PLC delilniki mali format

PLC delilniki malega formata so primerni za vstavljanje v pladnje  za spajanje ali druge nosilce v škatlah, ki omogočajo dodatno zaščito.

Small format splitters are a suitable option for splicing tray or other holders in boxes that allow additional protection.

710039 Splitter PLC 1:2, SC/APC to SC/APC, 0.9 mm, 1 m, G.657A1, small format
710040 Splitter PLC 1:4, SC/APC to SC/APC, 0.9 mm, 1 m, G.657A1, small format
710041 Splitter PLC 1:8, SC/APC to SC/APC, 0.9 mm, 1 m, G.657A1, small format
710042 Splitter PLC 1:16, SC/APC to SC/APC, 0.9 mm, 1 m, G.657A1, small format
710043 Splitter PLC 1:32, SC/APC to SC/APC, 0.9 mm, 1 m, G.657A1, small format

ABS housing - ABS ohišje

Type of splitter Dimensions mm
1×2, 1x4, 1x8 100x80x10
 1×16,  1×32 120x80x18
1×64 mm

Delilniki v 19" ohišjih

Item Type of splitter Dimensions
OSP1U-1x4... OSP1U-6x4 1x4 do 6x 4-way splitter in 1U 19” 1U
OSP1U-1x6, OSP1U-2x16, OSP1U-1x32 1x16, 2×16, 1×32 19” 1U
OSP2U-1x64 1x64 19” 2U

PIGTAILS, PATCHCORDS, ADAPTERS

Pigtails

CN0007 Pigtail SM9/125 SC/UPC G657A SX 0,9 mm, 2 m tight buffer
CN0008 Pigtail SM9/125 SC/APC G657A SX 0,9 mm, 2 m tight buffer
CN0009 Pigtail SM9/125 LC/UPC G657A SX 0,9 mm, 2 m tight buffer
CN0010 Pigtail SM9/125 LC/APC G657A SX 0,9 mm, 2 m tight buffer
CN0011 Splice protection sleeves SPL × 45 mm
CN0019 Pigtail set 12× SC/UPC SM9/125 G657A SX 0.9mm multi color pigtail, 1 m easy strip
CN0020 Pigtail set 12× SC/UPC, SM, G657A 0.9 mm LSZH, 2 m (12-multi color set), easy strip
CN0021 Pigtail set 12× SC/APC, SM, G657A 0.9 mm LSZH, 2 m (12-multi color set), easy strip
CN0032 Pigtail set 12× LC/APC, SM, G657A 0.9 mm LSZH, 2 m (12-multi color set), easy strip
CN0069 Pigtail SM9/125 SC/APC G657A SX 0,9 mm, 2 m, easy strip(clean room+protocol)
CN0039 Pigtail SM9/125 LC/APC G657A SX 0,9 mm, 2 m, easy strip(clean room+protocol)

Patchcords

LP23 S 005 Patchcord SC/APC 0,5 m
LP23 S 015 Patchcord SC/APC 1,5 m
LP23 S 030 Patchcord SC/APC 3 m
LP23 S 050 Patchcord SC/APC 5 m
LP23 S 100 Patchcord SC/APC 10 m
LP23 S 150 Patchcord SC/APC 15 m
LP23 SL 005 Patchcord LC/APC 0,5 m
LP23 SL 015 Patchcord LC/APC 1,5 m
LP23 SL 030 Patchcord LC/APC 3 m
LP23 SL 100 Patchcord LC/APC 10 m

Optical adapters

CN0001 Adapter SC/UPC SM, SX, blue, metal clip
CN0002 Adapter SC/APC SM, SX, green, metal clip
CN0003 Adapter SC/UPC SM, DX, blue, metal clip
CN0004 Adapter SC/APC SM, DX, green, metal clip
CN0005 Adapter LC/UPC SM, DX, blue, with SC footprint, metal clip
CN0006 Adapter LC/APC SM, DX, green with SC footprint, metal clip
Povpraševanje
Vas zanima več?
Pošljite neobvezujoče povpraševanje.

Uporabite lahko kontakte spodaj, ali nam pišite preko obrazca.